Wyszukiwałeś:

zarzadzanie

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zarzadzanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Wątek na forum: Clio kombi już we Frankfurcie

ladnie sie prezentuje,z pewnoscia o niebo lepiej od skody fabii, choc 207 SW ciut ladniejsza ~angool

 

Wątek na forum: Sprawne zarządzanie projektami to klucz do sukcesu

Przecież te tematy trawione są w kółko od kilkunastu lat. Zupełnie jak "stawka większa niż życie" w tv, tylko ją trawi się przyjemniej w powtórkach... ~DJ

 

Zarządzanie pomysłami

Ideenmanagement czyli zarządzanie pomysłami funkcjonuje w polkowickimzakładzie Volkswagen Motor Polska od początku istnienia fabryki. Ilośćpomysłów racjonalizatorskich zgłaszanych przez pracownikówzwiększa się co roku. Wynik - statystyczny pracownik zredukował kosztyprodukcji silników o ponad 110 Euro!

 

Sprawne zarządzanie projektami to klucz do sukcesu

Przygotowanie naszego kraju do Euro 2012 to ogromne wyzwanie. Jednym zpriorytetów, który spędza sen z powiek urzędnikom, jest budowaniezbędnej infrastruktury drogowej. Aby jednak możliwa była jego realizacja,potrzeba sprawnego zarządzania i szybkich zmian w prawie.

 

Leasing a wartość rezydualna

Dla każdego, kto planuje leasing floty, bardzo ważna jest końcowa wartośćodsprzedaży auta. Można bowiem monitorować wartość rezydualną i wpływaćna jej wysokość, a nawet prognozować wartość floty po upływie okresuleasingu.

 

PasCom w nowej siedzibie

Producent oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów i transportu wzwiązku z rozwojem firmy zmienił dotychczasową lokalizację. Oddział wPoznaniu został przeniesiony do nowej, nowoczesnej siedziby.

 

Nowy system Dynafleet Volvo

W tej chwili nabywcy usług transportowych mogą w każdej chwili, zapośrednictwem internetu, uzyskać bardzo szczegółową informację natemat tego, co dzieje się z ich ładunkiem - sprawdzić gdzie jest i kiedyznajdzie się u celu. Takie możliwości posiada najnowsza wersja opracowanegoprzez Volvo Trucks systemu informacji transportowej pod nazwą Dynafleet.

 

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

Floty samochodowe stawiają na internet

Jak wynika z ankiet przeprowadzanych w 2009 r. przez DKV Euro Service, internetjest najlepszą metodą kontaktu z firmami branży transportowej. Ponad połowanowych użytkowników kart paliwowych dowiedziała się o ich istnieniuwłaśnie przez strony www.

 

Nowy system Dynafleet od Volvo

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową, ulepszoną wersję swojego systemuinformacji transportowej Dynafleet. System oparty na technologii internetowejpozwala wszystkim użytkownikom na dostosowywanie subskrypcji do swoich potrzeb,poprzez wybór poszczególnych usług.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019