Wyszukiwałeś:

zwiazek

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zwiazek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Wątek na forum: Szczecin: trzeba przyśpieszyć prace nad zachodnią obwodnicą

jaki zwiazek ma zachodnia obwodnica Szczecina z Euro 2012? moze jakby ktos z Polic chcial pojechac na mecz do Poznania to by zaoszczedzil kilkanascie minut. po pare minut pewnie zaoszczedza szczecinianie ktorzy wybiora sie na mecze bo ruch w miescie bedzie nieco mniejszy. jednak nie jeste...

 

Wątek na forum: Skanska wyremontuje krajową jedynkę

"...a nadzorem zajmie sie firma Polski Rejestr Statkow SA" To cale szczescie, bo juz myslalem ze Polski Zwiazek Filatelistyczny, albo Gdanskie Towarzystwo Przyjaciol Pelikanow, albo regionalny osrodek opieki nad chomikami...itd. Czy to nie jest jakis nonsens? Czy to nie jest wydawanie p...

 

Związek MG Rover i SAIC do maja

Już kilkakrotnie informowaliśmy o losach brytyjskiej marki, do przejęciaktórej ochotę ma chiński koncern. Wiadomo, że mający problemyfinansowe angielski producent wsparcia by zwiększyć sprzedaż i poprawićkondycję finansową.

 

Powstanie Związek Dealerów Samochodów

Polska jest najprawdopodobniej jedynym krajem europejskim, w którymbranża dealerska (licząca ponad 1000 podmiotów, zatrudniających ponad30 tys. osób), pozbawiona jest swojej organizacji. Ta sytuacja zmienisię 25 września – w dniu zjazdu założycielskiego ZwiązkuDealerów Samochodów.

 

Dealerzy łączą siły - ZDS powołany

W Warszawie odbył się zjazd założycielski Związku DealerówSamochodów – nowej organizacji tworzonej przez polskichprzedsiębiorców działających na rynku dystrybucji samochodów iusług serwisowych.

 

Rośnie Związek Dealerów Samochodów

Związek Dealerów Samochodów po nieco ponad 3 miesiącach odpowstania liczy już 120 członków. Firmy dealerskie należące do ZDSreprezentują obecnie ponad 32 procent całego polskiego rynku sprzedaży nowychsamochodów i usług serwisowych.

 

Związek Dealerów krytykuje MF

Związek Dealerów Samochodów apeluje do Rady Ministrów RP ozaniechanie prac nad likwidacją możliwości odliczenia podatku VAT odsamochodów z tzw. kratką.

 

Wątek na forum: cos prztyka od str.pasazera

witam juz mam dosc tego klikania od strony pasazera.ma to napewno zwiazek z wentylatorem i cos z przestawianiem powietrza,oczywiscie nawiew powietrza pomoze ktos?paula ~paula

 

Wątek na forum: klikanie prztykanie w nogach u pasazera pod kokpitem

klika i klika mysle ze to ma zwiazek z wentylatorem,za pomoc z gory dzieki ~marek

 

PZU wycofuje zniżki na OC dla członków PZM

Dużym zaskoczeniem dla członków Polskiego Związku Motorowego jestkomunikat o likwidacji zniżek na polisę OC dla właścicieli starychsamochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019